18.02.2018 ,Неділя На головну
 
РЕГЛАМЕНТИ ТА ДОКУМЕНТИ
ПРАВИЛА ГРИ ТА ЦИРКУЛЯРИ
НАВЧАННЯ ТА МЕТОДИКА
ШКОЛА АРБІТРІВ
ФІЗПІДГОТОВКА АРБІТРІВ
БЛАНКИ РАПОРТІВ
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
22 лютого 2018 р.
Київ, Будинок футболу ФФУ

Семінар арбітрів НШФА
26-28 лютого 2018 р.
Київ, Будинок футболу ФФУ

НТЗ арбітрів та асистентів
змагань Ю-19 Прем'єр-ліги
12-14 березня 2018 р.
Київ, Будинок футболу ФФУ

НТЗ арбітрів та асистентів
Першої ліги ПФЛ
26-28 березня 2018 р.
Київ, Будинок футболу ФФУ

НТЗ арбітрів та асистентів
Другої ліги ПФЛ
 
25.09.2017
POST SCRIPTUM.
10 тур Прем'єр-ліги
10-ий тур.  Матч “Зірка” - “Шахтар”

7 хв. Хибне рішення − обмежитись лише зауваженням гравцю № 7 гостей, на якому фолять і який отримує ШУ на користь власної команди. Проте, в той же час, в нього нескоординована реакція і при цьому ступня розгорнута на безпосереднього суперника. Ситуація із неспортивною поведінкою, що повинна була бути обов’язково покарана ЖК.

8 хв. АА № 1 прийняв правильне рішення зафіксувати поза грою. Тулуб нападника гостей в момент, коли його партнер по команді віддає м’яч, чітко знаходиться у положенні поза грою, з якого він отримує перевагу. Чітке застосування техніки «чекай та дивись» у відповідності до методичних рекомендацій УЄФА.

13 хв. АА № 1 прийняв правильне рішення продовжити гру та тримати прапорець внизу в момент, коли гостями було забито перший гол. Гравець, який отримує м’яч та забиває гол, знаходиться трохи позаду лінії м’яча у момент, коли його партнер по команді виконує передачу.

32 хв. Рішення продовжити гру при контакті м’яча із рукою гравця № 45 господарів було правильним. М’яч летить після рикошету, а не просто випадково, і влучає у руку, що прижата до тіла, і при цьому відсутній будь-який навмисний намір або неналежне використання рук. В цьому випадку не слід застосовувати жодної технічної санкції.

37 хв. Було прийнято правильне рішення − призначити ШУ за гру рукою, що сталась за межами штрафної площі з боку гравця № 2 гостей, який перехоплював подачу. В цьому конкретному випадку ЖК непотрібна.

55 хв. Правильне управління міні мас-конфронтацією, що сталась між гравцями обох команд. Гравець № 22 господарів залишається на газоні після ігрового єдиноборства, а футболіст № 6 гостей наближається та починає дискутувати в той час, як гравець № 11 господарів із силою штовхає того самого футболіста № 6 гостей. ЖК обом гравцям за взаємну неспортивну поведінку були винесені правильно.

68 хв. Правильна оцінка ситуацій, що були невпливовими. Не потрібно було фіксувати жодного порушення за контакт між гравцем № 77 господарів та футболістом № 11 гостей. № 11 падає на газон і одразу піднімається без жодного протесту. У футболі контакти є частиною гри, вони дозволені і необов’язково завжди повинні каратись або ж вони є результатом симуляції. Арбітр правильно продовжив гру.

85 хв. ЖК було винесено правильно за симуляцію гравця № 34 гостей, який навмисно перебільшував наслідки єдиноборства із футболістом № 77 господарів. Насправді гравець № 34 гостей знаходився позаду від № 77 господарів і, до того ж, він скоює порушення − затримку і, зважаючи на відсутність можливість з його боку заволодіти м’ячем, він навмисно падає на газон, намагаючись ввести в оману арбітра. Гравець № 34 гостей скоює подвійне порушення. Рішення арбітра було бездоганним і таким, що відповідає методичним рекомендаціям УЄФА.

 

10-ий тур.  Матч “Динамо” - “Верес”

55 хв. Продовжити гру було правильним рішенням. Немає потреби призначати 11-метровий удар на користь господарів тому, що гравець № 22 гостей не грає рукою навмисно і навіть робить все, що може, щоб не зачепити м’яча, який ковзає по тілу. Дії є чітко ненавмисними і такими, що не заслуговують на покарання.

61 хв. Правильне та складне рішення АА № 2 щодо положення поза грою на гравці господарів, який повертається у правильне положення.

74 хв. Правильне рішення винести ЖК гравцю № 16 господарів, який зриває перспективну атаку футболіста № 9 гостей.

83 хв. Ще одне складне, проте точне рішення АА № 2, який зупиняє через поза грою атаку господарів, але в момент передачі гравець господарів (його тулуб) знаходиться у поза грою, що заслуговує на покарання.

91 хв. ЖК гравцю № 9 гостей, який зупиняє затримкою контратаку нападника господарів, була винесена правильно.

 

10-ий тур.  Матч “Сталь” - “Олімпік”

10 хв. Не вистачає ЖК гравцю № 18 господарів, який виконує небезпечний підкат із виставленою прямою ногою, спрямованою проти безпосереднього суперника, футболіста № 90 гостей. Такі дії повинні завжди бути покарані з боку головного арбітра матчу без жодних усних зауважень.

90 хв. Правильна оцінка ситуації із ЗОГМ. Гравець № 18 господарів випереджає захисника гостей торкаючись першим м’яча і прокидаючи його уперед у спробі обійти безпосереднього суперника, проте падає. Він одразу піднімається, демонструючи бажання грати, і, у спробі знов заволодіти м’ячем, здійснює затримку суперника за футболку. ЖК гравцю № 18 господарів була винесена правильно.

 

10-ий тур.  Матч “Маріуполь” - “Олександрія”

9 хв. Правильне рішення було прийняте АА № 2 щодо поза грою, яке згодом призвело до відміни взяття воріт господарями. Гравець господарів, який атакує воротаря гостей у спробі заволодіти м’ячем, починає свій рух з початкового положення (складна ситуація), яке заслуговує на покарання - явний офсайд.

12 хв. Правильне рішення АА № 2 щодо поза грою на гравці № 29 господарів, який отримує м’яча і забиває гол з чіткого положення поза грою, що заслуговує на покарання.

28 хв. При взятті воріт гостями, коли рахунок стає 0:1, АА № 2 правильно тримає прапорець внизу. Гравець нападу гостей знаходився за лінією м’яча в момент, коли його партнер по команді виконував передачу. Гол було забито за Правилами.

33 хв. АА № 2 правильно фіксує поза грою. Гравець господарів не зміг повернутись з положення поза грою, намагаючись зайняти правильне положення в момент передачі, яку виконує його партнер по команді.

39 хв. Арбітр правильно продовжив гру тому, що жодної навмисної гри рукою з боку гравця № 5 гостей не було. М’яч, по якому пробив нападник господарів, потрапляє в тіло захисника із значною силою та на великій швидкості, але руки знаходяться на тілі і не створюють жодної навмисної перешкоди. Ситуація не заслуговує на покарання.

55 хв. АА № 1 правильно фіксує очевидне положення поза грою. Гравець № 50 господарів просувається вперед і з силою забиває гол не за Правилами. ЖК гравцю № 50 господарів за неспортивну поведінку була винесена правильно.

61 хв. Правильна оцінка ненавмисних дій, що відбувались у штрафній площі і які не заслуговують на покарання. Гравець № 44 гостей тримає руки за спиною як раз для того, щоб не створювати будь-якої перешкоди, і він не скоює жодного порушення, пов’язаного із грою рукою.

86 хв. АА № 1 правильно тримає прапорець внизу, коли господарі забили гол, який зрівняв рахунок. Нападник, який набігає ззаду, з-за лінії поза горою, в момент передачі з боку його товариша по команді ,знаходився у правильному положенні.

 

10-ий тур.  Матч “Карпати” - “Чорноморець”

5 хв.  Правильне рішення щодо призначення 11-метрового удару на користь господарів. Захисник гостей грає прямо у ноги футболіста № 21 господарів і валить його на газон. Ігрове порушення було скоєне всередині штрафної площі і тому воно було покарано 11-метровим ударом. В цьому випадку немає потреби у жодній дисциплінарній санкції у вигляді ЖК.

 

Примітки:

ЗОГМ − Зрив Очевидної Гольової Можливості

СІП − Серйозне Ігрове Порушення

ЧК − Червона Картка

ЖК − Жовта Картка

ВУ − Вільний Удар

ШУ − Штрафний Удар

АА − Асистент АрбітраАРХІВ НОВИН
 
КОМІТЕТ АРБІТРІВ ФФУ
СТРУКТУРА І КОМІСІЇ
КОНТАКТИ
ПРИЗНАЧЕННЯ
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА (20 ТУР)
U-21 (20 ТУР)
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД ЖІНОК
ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ (U-19)
ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ (U-16)
МІЖНАРОДНІ ПРИЗНАЧЕННЯ
АРБІТРИ ФІФА
АРБІТРИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АРБІТРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АРБІТРИ U-19
АРБІТРИ ЖІНКИ
АСИСТЕНТИ ФІФА
АСИСТЕНТИ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ПЕРШОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ ДРУГОЇ ЛІГИ
АСИСТЕНТИ U-19
СПОСТЕРІГАЧІ АРБІТРАЖУ
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
18.02.1957
.Мельничук Василь Григорович - спостерігач УЄФА
18.02.1986
Літвінов Геннадій Геннадійович